KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744003
nr 1474 4003
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Siluette". Signerad, numrerad 33/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 43x31 cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
300 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:51:50